Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. maj
18:00
PI Fodbold
Bk. Viktoria
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Valby Bk.
CBS Sport
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Frem 3
Skovshoved IF 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Frederiksholm Sydhavnen 3
Husum 2
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Fremad Valby 2
AC Iben
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Fremad Valby
Union
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Frem 5
Skjold 10
UHT
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
03. maj
20:00
Watan FC
VLI
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
20:00
Slægtens Bk
Sporting Fønix CF
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
09:30
Nørrebro United 1
Dragør BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
09:30
FB 1
KB 3
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
09:55
Nørrebro United 1
Frem 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
09:55
KB 3
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
09:56
Frem 3
Stefan 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Olympique Odsherred
Young Urbans FC
HHT
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Valby 2
Vigerslev 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Frem
KB 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Frem
Vanløse 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
HIK 3
Hvidovre IF 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Valby 1
Frem 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Fix 2
B.93 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hellas 1
B.93 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:20
Frem 1
FB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:20
Oversidder
Dragør BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
Fix 2
Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
B.93 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
HIK 3
B.93 5
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
Frem 1
Brønshøj BK 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
B.93 5
Valby 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Brønshøj BK 1
Hvidovre IF 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Valby 1
Hellas 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Oversidder
B.93 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
FB 1
Nørrebro United 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Dragør BK 1
KB 3
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
KSV
Nørrebro United 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Frem 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Hellas 1
Fix 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
B.93 3
B.93 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Valby 1
HIK 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Hvidovre IF 3
Frem 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
B.93 5
Brønshøj BK 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
Valby 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
FC Whop en Dei
Dunses Disciple
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Fremad Valby 4
FC Culpa
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Vigerslev Bk.
FB
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Fremad Valby 3
FA 2000 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Frem 2
FB 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
22:00
Nordvest FC
Tsunami FC
UHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fremad Valby 4
Rødovre
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Frem 2
Skjold
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Copenhagen Calcio
Oversidder
HHT
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Vanløse 3
Fremad Valby 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KB 8
Vestia 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hvidovre IF 4
Frem 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
KB
FA 2000 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Valby 2
Fix 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Skjold 3
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fremad Valby 1
Sundby Bk. 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fremad Valby 3
Skjold 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Valby 1
Pioneren
UDS
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1908 6
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Frem 2
CIK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Frem
Brøndbyernes IF (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
B 1908 6
Valby 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
CIK 2
Vestia 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Valby 2
Frem 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Sundby Bk. 4
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Hvidovre IF 4
Nørrebro United 5
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
FA 2000 4
Oversidder
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Vanløse 3
Nørrebro United 4
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Vestia 3
Stefan
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Nørrebro United 4
KB 8
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Stefan
Fremad Valby 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Nørrebro United 5
KB
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Oversidder
Frem 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Frem 3
Skjold 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Oversidder
Fix 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Valby 2
Frem 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Vestia 4
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Beatum
BK 10
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Skjold 3
Valby 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Fix 3
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
KB
Hvidovre IF 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Frem 2
FA 2000 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
KB 8
Vanløse 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Fremad Valby 2
Vestia 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Frem 2
B 1908 6
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Dragør BK 4
CIK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Valby 2
Vestia 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Nørrebro United 4
Stefan
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Nørrebro United 5
Oversidder
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Frem 3
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Olympiakos København
Copenfalster FF
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Fremad Valby 2
Husum 2
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Borghaven IF
MBFF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Fremad Valby
Østerbro IF
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Frem
Køge BK (2)
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
BK Frem
B 1903
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Fremad Valby 3
Sønderbro Fight 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Frem 4
FB 12
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Sporting 43
Uganda Danish Cranes
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Copenhagen Celtic
Nøddealliancen
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Valby 2
Nørrebro United 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Fremad Valby 8
Polyteknisk FK
UHT
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
FC ESPM
FK Prespa
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
FC Whop en Dei 2
HB 7
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
Fremad Valby 5
Jægersborg 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
KodaSyd FC
KP Zebras
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
22:00
Blue Star Academy
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
22:00
Champeinz United
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
06. maj
10:30
Frem
Rødovre
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:30
Borghaven IF
Skjold 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Slægtens BK
B.93 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Egedal Boldklub
Skjold 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Fod Boldklub
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Dankurd IF
Vanløse 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Klub 14
Oversidder
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
SSB
AB Tårnby (3)
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Valby
Union
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Valby
HB 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Tsunami FC
Bispebjerg 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Polyteknisk FK
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Copenhagen Foxes
KB 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Uganda Danish Cranes
FC Nyhavn
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Deportivo Cobayas
FC Breeze
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:30
PI Fodbold
Oversidder
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
Valby
KB
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
AC Buongiorno
Arctos
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
Inter Copenhagen CF
Skjold 14
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:30
Laddersfield Town
FA 2000 7
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Fremad Valby 2
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
PI Fodbold
ØKF
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Frederiksholm Sydhavnen
CSC
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Frem 2
KFUM 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Frem
Aakanden GF
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
FC Udfordringen
Hekla
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
FC Udfordringen
B.93 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Frem 8
B 1903
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
KP Zebras
Nørrebro United 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Pan Fodbold
Valby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Vesterbro Alliancen
Valby 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
FC One Team
KFB 3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
FC Sukkerbold
Únigadores Sports Club
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Teatro Kapital
Fremad Valby
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:40
Frederiksholm Sydhavnen
Frederikssund IK
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Fremad Valby 2
Viktoria 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Nøddealliancen
Panteras C.F.
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:45
BK Jyden
Gentofte FK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:45
Pan Fodbold
Frem 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:45
FC Soccersisters
Hellas 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Fremad Valby 2
Tårnby FF 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:45
Valby 2
CIK 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Valby 2
BK Rødovre 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Fremad Valby 5
B.93
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Sydhavn FF
Døvania
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Team 2. Sal
Rødovre
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Fremad Valby
Amager FF
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Arctos
Sundby KFUM
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Vestia
Dragør 2
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
PI Fodbold
FA 2000
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Valby 3
Sundby 3
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Frem 14
Folehaven 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Frem 5
FA 2000 9
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
Fremad Valby 10
Frem 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
Fremad Valby
B 1908
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
FC Culpa
Amager FF 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
Fremad Valby 2
Volvox
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
BK 10
Vestia
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
Fremad Valby 2
Nørrebro United (1)
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
AC Iben
CIK
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
Fr.holm Sydhavnen
Vanløse
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
Fremad Valby 6
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Fremad Valby 1
Vestia 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Frem 4
FB 15
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Frem 3
Skjold 11
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Frem 6
B.93 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Frem 5
Heimdal 2
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Frem 3
FB 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Frem
Holbæk B&I
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
20:00
Valby
Sundby 3
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
FC Culpa 2
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Nordvest FC
Borghaven IF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Fremad Valby 2
BK Rødovre 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Fremad Valby
Kastrup
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Fremad Valby 3
B.93 5
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FC Culpa
KFB
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Medicinernes Bk
KFUM
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:15
Valby 2
SSB
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
Frem 12
CBS Sport
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
AC Iben
Viktoria 2
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
KP Zebras
MBFF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Fremad Valby 6
KFB 5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:00
Copenhagen Celtic 2
KFB 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
22:00
Tsunami FC
FC Whop en Dei
HHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Sydkysten BK
FC Ryparken
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Døvania
Champeinz United
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
PI Fodbold 2
B.93 5
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Frem
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Frem
Raklev GI
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Frederiksholm Sydhavnen 2
Skovshoved IF 3
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Watan FC 2
Hellas 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Vigerslev 2
CBS Sport 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
BK Frem
Hillerød Fodbold
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Frem 11
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Frem
Sundby Bk.
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Frem
Roskilde Boldklub
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Beatum
Vesterbro Alliancen
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Panteras C.F.
Bk. Sommersol
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
18:00
Dankurd IF
Olympiakos København
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:00
Valby 1
B.93 3
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:00
Valby 1
Fremad Amager 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Sydhavn FF
HB 4
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
FC Afveje
Nørrebro United 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Cøpenhavn United
Oversidder
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
FC Breeze
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:45
Valby
Fremad Valby
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Valby 2
Skjold 12
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Valby
Vanløse
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Fr.holm Sydhavnen
KB
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Vesterbro Alliancen
HIK
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Arctos
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Copenhagen Celtic
B.93 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:15
Valby 3
Dunses Disciple
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:15
Valby 4
Frem 11
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
De Tunge Drenge FC
Frem 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
Frederiksberg Rangers
Stefan
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Fremad Valby 3
Amalie
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Frem 7
Polyteknisk FK
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
Únigadores Sports Club
Teatro Kapital
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
FC Udfordringen
CSC
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
Bk. Sommersol
Folehaven
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:00
Copenhagen Celtic
Skjold
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:45
Dankurd IF
Beatum
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:45
FC Culpa 2
Pan Fodbold
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Valby 2
Vanløse 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:00
Valby 2
FB 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Fremad Valby 3
FB 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Fremad Valby 8
FC Udfordringen
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Fremad Valby 9
B 1908
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Uganda Danish Cranes
Copenhagen Calcio
UHT
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Copenhagen Celtic
Tårnby FF
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Frem 9
HIK 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Valby 2
FA 2000 (2)
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Frem 10
Skjold 23
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Valby (2)
PI Fodbold (ks)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
AC Iben (1)
Nørrebro United (ks)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Frem
Valby
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:15
Fremad Valby 3
Spartak Ciervo
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:15
Fr.holm Sydhavnen
Frem
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:15
Fremad Valby
Husum Bk
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
Fremad Valby 4
HB 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
FC Culpa
Nørrebro United
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
Fremad Valby
Brønshøj BK
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
Fremad Valby 2
BK Jyden
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:30
Fremad Valby
Sundby
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:15
Frem 16
Skovshoved IF 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
FC Udfordringen 2
HIK 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Frem 13
Folehaven 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Sporting Fønix CF
Oversidder
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
FC Newborn
Oversidder
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
FC Nanoq
Fremad Valby
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
PI Fodbold
B.1960
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Frederiksholm Sydhavnen 3
CBS Sport 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Fremad Valby
FB
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Fremad Valby 2
K.B. 6
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Olympique Odsherred
FC Newborn
HHT
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Frem 3
Østerbro IF 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Frem 2
KB 5
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Copenhagen Celtic 3
Union 8
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
FC Whop en Dei
Nordvest FC
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Fremad Valby 4
KFB
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Fremad Valby
Tårnby FF
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Fremad Valby
Sundby Bk.
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
KSV
AB Tårnby 3
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Fremad Valby 1
FB
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Fremad Valby 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Fremad Valby
Fremad Amager 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Slægtens Bk
Bk. Olympia 1921
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Frem 3
Rødovre 2
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Frem 2
ØKF
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Mons Carota
B.93 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Frem 17
FC Ryparken 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Østerbro IF
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Frem
Ishøj IF
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
Valby 2
Amager FF 3
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
22:00
MBFF
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
FC Culpa
Sundby 3
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Frem 2
Vanløse 2
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Copenhagen Celtic
Sporting Fønix CF
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Frem
B.93 2
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Copenhagen Calcio
Watan FC
HHT
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Olympiakos København
Bk. Heimdal
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Fremad Valby 4
FC Culpa
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Sydhavn FF
Fremad Forsing
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Fremad Valby 4
B1908 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Borghaven IF
KP Zebras
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Fremad Valby
Espergærde IF
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Fremad Valby 3
Tårnby FF 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
KodaSyd FC
Dunses Disciple
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Sporting 43
Copenfalster FF
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Bk. Sommersol
Nøddealliancen
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Panteras C.F.
NV FK Herman
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Uganda Danish Cranes
FC Nordhavn
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
FC ESPM
Valby Bk.
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Blue Star Academy
Tsunami FC
UHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Champeinz United
Stefan
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:30
Frem
KB
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
17:30
Borghaven IF
Vigerslev
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Fod Boldklub
FC Ryparken 8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
AC Buongiorno
Hakoah
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Slægtens BK
HB 12
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Uganda Danish Cranes
FB 11
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
Deportivo Cobayas
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
Klub 14
FB 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
Polyteknisk FK
Union 12
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
Tsunami FC
Folehaven 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:30
PI Fodbold
Skjold
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:30
Dankurd IF
CSC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:30
Inter Copenhagen CF
FB 10
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:30
Laddersfield Town
Union 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
FC Culpa
KFB
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Fr.holm Sydhavnen
KFUM
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
PI Fodbold
Vesterbro Alliancen
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Fremad Valby
Husum Bk
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Valby 2
Skjold 9
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
FC Udfordringen
Skjold 18
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Pan Fodbold
Union
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
KP Zebras
Sundby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Vesterbro Alliancen
Østerbro IF 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
FC Sukkerbold
Frem
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Teatro Kapital
Union
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Sydhavn FF
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:00
Copenhagen Celtic
Husum Bk
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
BK Jyden
FB
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
Pan Fodbold
Østerbro IF
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
FC One Team
Skovshoved IF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
FC Soccersisters
FB 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
Copenhagen Celtic
Skjold 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Fremad Valby
ØKF
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
FC Udfordringen
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Egedal Boldklub
FB 15
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Fremad Valby 5
KFB 3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Fremad Valby 2
Nørrebro United 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Valby 3
Skjold 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Valby
Østerbro IF 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Frem 5
FB 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Valby 2
FC Culpa 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Frem 14
KFB 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Valby
FB
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Fremad Valby
Únigadores Sports Club
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Team 2. Sal
Amager FF
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Fremad Valby 6
HB 11
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Valby 4
Fremad Valby 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
Valby
FC Nanoq
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Fremad Valby
Sundby KFUM
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Arctos
FB
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Fremad Valby
Union
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
BK 10
Giovani Hajduk
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Fremad Valby 10
FB 22
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
22:00
Tsunami FC
KodaSyd FC
HHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Frem 3
FB 13
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Frem 6
Østerbro IF 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:30
Døvania
FC Ryparken
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
Vigerslev 2
Fremad Valby 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Fremad Valby 5
B.93 12
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Frem 3
Østerbro IF 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Fremad Valby 2
Viktoria 2
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Valby Bk.
Sønderbro Fight
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Fremad Valby 2
FA 2000 5
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Frem 5
FB 11
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
24. maj
20:00
Valby
FC Culpa
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
20:00
Watan FC
JIF Hakoah
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
Frem 2
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
FA 2000 1
B.93 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:55
Frem 2
Fix 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:55
B.93 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Frem 1
Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Vestia 2
Brønshøj BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Fremad Valby
Amager Pigefodbold 4
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Valby
B 1908 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Frem 3
Fremad Amager 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Valby 2
SSB
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B.93 6
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:20
Fix 1
FA 2000 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:20
Oversidder
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Frem 1
Dragør BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Brønshøj BK 1
B.93 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Valby 2
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Kastrup 2
Frem 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
FA 2000 1
Frem 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Brønshøj BK 1
B.93 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Dragør BK 1
Vestia 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
B.93 3
Valby 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Dragør BK 4
B.93 6
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Frem 2
SSB
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:10
Fix 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Vestia 2
Frem 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Valby 1
Brønshøj BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
B.93 6
Valby 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
SSB
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
Dragør BK 4
Frem 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
Dragør BK 1
B.93 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Valby 2
Valby 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Valby 3
Sundby Bk. 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Valby
KB 4
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Valby 2
Skovshoved IF 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Vigerslev Bk.
PI Fodbold
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Valby 3
Heimdal 2
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Frem 2
Skjold 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Frem 12
Hellas
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Frem 17
KB 11
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Sydkysten BK
Champeinz United
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Sporting Fønix CF
Panteras C.F.
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Frem 3
AB Tårnby 4
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Nøddealliancen
Folehaven
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FC Newborn
Slægtens Bk
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Dankurd IF
Sporting 43
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem
GVI 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Valby 1
Sundby Bk. 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Pioneren 2
Rødovre (1)
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem 3
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Hvidovre IF (5)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
B 1908 (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Vestia (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Brønshøj BK (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Frem (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
HIK (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Skjold (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Fix (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
KB (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
B.93 (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
FA 2000 (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
FA 2000 (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Hvidovre IF (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
B 1903 (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
GVI (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
KB (6)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Hellas (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
JIF Hakoah
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Union
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Ørestad IF (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
KFUM
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
FB (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
K.B. (9)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Brønshøj BK (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
CIK
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
B 1908 (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Fremad Amager (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
AB Tårnby (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
FB (5)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Hvidovre IF (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
FB (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Fix (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Skjold (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Ørestad IF (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
KB (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
KB (5)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
GVI (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
FA 2000 (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Hellas (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Hekla (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
KB (8)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
B 1903 (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
BK Rødovre
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Hvidovre IF (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Vestia (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (3)
Oversidder
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
GVI (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
FB (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Skjold (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Folehaven
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
KB (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Østerbro IF
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
FB (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
B 1908 (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Fremad Amager (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
FA 2000 (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Ørestad IF (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
B.93 (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Hvidovre IF (3)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Vestia (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
K.B. (10)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
HIK (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
KB (4)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Hellas (2)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Hekla (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
KB (7)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
AB Tårnby (1)
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Pioneren
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (2)
Oversidder
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Pioneren
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
GVI
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Frem (2)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Ørestad IF
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
FB
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
HIK (1)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Skjold (1)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
BK Rødovre
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Hekla
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Skjold (2)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
HIK (2)
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
AB Tårnby
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Brønshøj BK
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem (1)
Oversidder
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Dragør BK
B 1903
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
KB
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Skjold
JIF Hakoah
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem
Oversidder
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
JIF Hakoah
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Skjold
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
B 1903
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Dragør BK
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Pioneren 2
Fremad Amager 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Sundby Bk. 4
Valby 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
B 1903
KB
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Dragør BK
Fremad Valby
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
JIF Hakoah
Oversidder
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Skjold
Hvidovre IF
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Fremad Amager 3
Frem 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Valby 2
Rødovre (1)
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Frem 3
Pioneren 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Rødovre (1)
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Fremad Amager 3
Valby 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Fremad Valby 1
Fix 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Frem
KFUM BK, Roskilde
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FC Culpa
CIK
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Fremad Valby
FC Damsø
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Frem
GVI
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Frem 11
Sønderbro Fight
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Frem
Friheden
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Frederiksholm Sydhavnen 2
CSC 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
FC Whop en Dei 2
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
FC Nanoq
Team 2. Sal
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Arctos
KB
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Valby
Hekla
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
FC Culpa
Skjold 2
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
De Tunge Drenge FC
FB 18
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Dankurd IF
PI Fodbold
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Dankurd IF
Frem 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
Sydhavn FF
KFB 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
Vesterbro Alliancen
BK 10
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Fr.holm Sydhavnen
Bispebjerg Bk.
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Fr.holm Sydhavnen
Brønshøj
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Fremad Valby 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Frem 8
KFB 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Frem 7
FC Udfordringen
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:30
Frederiksholm Sydhavnen
Hvidovre IF
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Fremad Valby 2
Kastrup 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Fremad Valby
KB
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
FC Whop en Dei
Borghaven IF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Frem
Teatro Kapital
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Frem 14
HB 18
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
Nordvest FC
Blue Star Academy
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
Fremad Valby 2
Gentofte FK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Frem
KB
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Frem 4
HB 13
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
Beatum
HIK
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
Copenhagen Celtic
AC Iben
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
PI Fodbold
Hvidovre IF
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Frederiksholm Sydhavnen 3
Skjold 6
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Fremad Valby 2
VLI
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Fremad Valby
Vigerslev Bk.
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
FB 5
Frem 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:30
HB
JIF Hakoah
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:55
FB 5
Nørrebro United 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
09:55
JIF Hakoah
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hekla 4
Skjold 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Valby 2
Ørestad IF 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Fremad Valby 2
Vestia 3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Valby
Hellas
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Fremad Valby 4
Valby
Serie 2, Kvinder Forår P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FC Culpa 2
B.93 6
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:20
Nørrebro United 4
HB
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:20
Skjold 5
Frem 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Hekla 4
Rødovre (1)
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Ørestad IF 2
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:45
Frem 4
JIF Hakoah
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:45
HB
FB 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Rødovre (1)
Valby 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Sundby Bk. 4
Skjold 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:10
Nørrebro United 4
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Valby 2
Hekla 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Skjold 3
Ørestad IF 2
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
Rødovre (1)
Sundby Bk. 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Fremad Valby 3
FC Damsø 2
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Medicinernes Bk
Viktoria
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Frem 12
HB 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Frem 17
FB 21
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
KP Zebras
Dunses Disciple
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Nørrebro FF
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Frem
VSK Århus
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Slægtens Bk
Oversidder
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Nøddealliancen
NV FK Herman
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Champeinz United
Sydhavn FF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
01. jun
22:00
MBFF
Tsunami FC
UHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Fremad Valby
Hekla
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Sydkysten BK
Døvania
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
PI Fodbold 2
Skjold 12
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Watan FC 2
KFB 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Fremad Valby 3
Vestia 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Valby 2
Nørrebro United 7
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Valby 1
BK Rødovre 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Fremad Valby 4
Skjold 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Copenhagen Celtic
Bk. Olympia 1921
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Copenhagen Calcio
JIF Hakoah
HHT
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Fremad Valby
Skjold
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
BK Frem
GVI
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Frem 11
Fremad Valby 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Valby 2
Østerbro IF 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Bk. Sommersol
Sporting Fønix CF
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Sporting 43
Bk. Heimdal
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Frem 4
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Fremad Valby 3
AB Tårnby 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
FC Whop en Dei 2
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Fremad Valby 5
ØKF 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Uganda Danish Cranes
Dankurd IF
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
FC ESPM
Sønderbro Fight
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Panteras C.F.
Young Urbans FC
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
KodaSyd FC
Nordvest FC
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Blue Star Academy
FC Whop en Dei
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
18:00
Vestergården
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
22:00
Olympiakos København
Oversidder
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
PI Fodbold
Beatum
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Team 2. Sal
Sundby KFUM
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
PI Fodbold
FB
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Valby
Hellas
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Valby Bk.
Fix
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
BK 10
Dankurd IF
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
FC Knöedel
BK Friheden
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:30
AC Iben
FB
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
22:00
Fr.holm Sydhavnen
Oversidder
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
03. jun
22:00
Frem
Oversidder
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|